Starter
-
Inbjudningar
-
Kontakt
Anmälda spelare för Parabowling - Kristallkulan 2023
Arrangeras av:
Högdalens BowlingPalatz
Telefon:
08-99 68 67
E-mail:
hogdalen@bowlingpalatzet.se
Hemsida:
www.bowlingpalatzet.se
Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:
Namn
Klubb
Klass
Start
Adriano Nilsson
BK Lindarna
B Klass
Söndagen den 14 maj 12:30
Anders Fougner
BK Lindarna
C Klass
Söndagen den 14 maj 12:30
Anders Åslund
BK Kristallen
A Klass
Söndagen den 14 maj 10:00
Andreas Hansen
BK Bus
C Klass
Söndagen den 14 maj 16:15
Andreas Lyrberg
BK Kristallen
C Klass
Söndagen den 14 maj 10:00
Anette Danielsson
BK Lindarna
B Klass
Söndagen den 14 maj 12:30
Anna Johansson
Väddö BwK
B Klass
Söndagen den 14 maj 13:45
Anna Torngren
Täby BwK
C Klass
Söndagen den 14 maj 15:00
Anton Ahlgren Andersson
BK Lindarna
D Klass
Söndagen den 14 maj 12:30
Beata Silemo
Täby BwK
E Klass
Söndagen den 14 maj 15:00
Bernabè Orellana
BK Lindarna
C Klass
Söndagen den 14 maj 12:30
Bilal Alikhan
Norsborgs AIK
D Klass
Söndagen den 14 maj 11:15
Björn Zandén
BK Kristallen
B Klass
Söndagen den 14 maj 10:00
Camilla Hedbom
BK Lindarna
C Klass
Söndagen den 14 maj 12:30
Camilla Salkert
BK Lindarna
B Klass
Söndagen den 14 maj 12:30
Caroline Dahlström
Norsborgs AIK
B Klass
Söndagen den 14 maj 11:15
Caroline Södergren
BK Kristallen
E Klass
Söndagen den 14 maj 10:00
Catarina Karlsson
Täby BwK
D Klass
Söndagen den 14 maj 15:00
Christian Åström
BK Lindarna
C Klass
Söndagen den 14 maj 12:30
Conny Nilsson
Norsborgs AIK
A Klass
Söndagen den 14 maj 11:15
Daniel Widberg
Täby BwK
B Klass
Söndagen den 14 maj 15:00
David Tärnström
BK Bus
C Klass
Söndagen den 14 maj 16:15
Edvin Behmer
Täby BwK
A Klass
Söndagen den 14 maj 15:00
Elise Mattisson
Täby BwK
C Klass
Söndagen den 14 maj 13:45
Emma Jarheim
BK Lindarna
A Klass
Söndagen den 14 maj 12:30
Eric Plantin
BK Bus
A Klass
Söndagen den 14 maj 13:45
Fabian Enache
Norsborgs AIK
D Klass
Söndagen den 14 maj 11:15
Filip Petersson
Täby BwK
C Klass
Söndagen den 14 maj 15:00
Hans Erik Jacobson
BK Lindarna
B Klass
Söndagen den 14 maj 12:30
Henrik Grahn
Norsborgs AIK
C Klass
Söndagen den 14 maj 11:15
Jan-Erik Lundwall
Norsborgs AIK
C Klass
Söndagen den 14 maj 11:15
Jelena Lund
Väddö BwK
A Klass
Söndagen den 14 maj 13:45
Jens Persson
BK Kristallen
A Klass
Söndagen den 14 maj 10:00
Jessica Lindqvist
BK Kristallen
C Klass
Söndagen den 14 maj 10:00
Jessica Widegren
Täby BwK
C Klass
Söndagen den 14 maj 15:00
Jessica Östmalm
Täby BwK
B Klass
Söndagen den 14 maj 13:45
Joakim Haraldsson
BK Bus
A Klass
Söndagen den 14 maj 16:15
Johan Franzén
Väddö BwK
A Klass
Söndagen den 14 maj 13:45
Johan Hillborg
BK Bus
C Klass
Söndagen den 14 maj 16:15
Johan Larsson
BK Kristallen
A Klass
Söndagen den 14 maj 10:00
Jonny Winberg
BK Kristallen
B Klass
Söndagen den 14 maj 10:00
Josefine Pousette
Täby BwK
D Klass
Söndagen den 14 maj 15:00
Jouni Salmi
BK Kristallen
B Klass
Söndagen den 14 maj 10:00
Kaj Hänninnen
Norsborgs AIK
D Klass
Söndagen den 14 maj 11:15
Kasper Lindqvist Söderström
Norsborgs AIK
C Klass
Söndagen den 14 maj 11:15
Katarina Prodanovic
Norsborgs AIK
D Klass
Söndagen den 14 maj 11:15
Katherine Lara Cabada
BK Kristallen
D Klass
Söndagen den 14 maj 10:00
Kevin Knowles
Täby BwK
B Klass
Söndagen den 14 maj 13:45
Lena Sommargren
Norsborgs AIK
D Klass
Söndagen den 14 maj 11:15
Linnéa Björkqvist
Norsborgs AIK
D Klass
Söndagen den 14 maj 11:15
Lisa Dahl
BK Lindarna
B Klass
Söndagen den 14 maj 12:30
Lisa Skårman
BK Kristallen
C Klass
Söndagen den 14 maj 10:00
Lodovico Tikka
BK Bus
A Klass
Söndagen den 14 maj 13:45
Louise Andersson
Norsborgs AIK
B Klass
Söndagen den 14 maj 11:15
Ludvig Lindholm
Täby BwK
D Klass
Söndagen den 14 maj 15:00
Magnus Hedström
BK Kristallen
A Klass
Söndagen den 14 maj 10:00
Malin Sannerdahl
BK Bus
B Klass
Söndagen den 14 maj 16:15
Maria Hagstedt
BK Bus
B Klass
Söndagen den 14 maj 10:00
Matilda Holmgren
BK Lindarna
C Klass
Söndagen den 14 maj 12:30
Mats Axelsson
Täby BwK
B Klass
Söndagen den 14 maj 13:45
Mats Bergström
BK Kristallen
D Klass
Söndagen den 14 maj 10:00
Mats Karlsson
BK Lindarna
C Klass
Söndagen den 14 maj 12:30
Mattias Thun
BK Bus
C Klass
Söndagen den 14 maj 16:15
Max Eriksson
BK Bus
C Klass
Söndagen den 14 maj 16:15
Michael Strömhielm
Täby BwK
B Klass
Söndagen den 14 maj 15:00
Mika Toivonen
BK Bus
C Klass
Söndagen den 14 maj 16:15
Mikael Andersson
Norsborgs AIK
A Klass
Söndagen den 14 maj 11:15
Mikael Holma
BK Bus
A Klass
Söndagen den 14 maj 16:15
Mikael Thurfors
BK Lindarna
B Klass
Söndagen den 14 maj 12:30
Mikaela Gunnars
Norsborgs AIK
E Klass
Söndagen den 14 maj 11:15
Miriam Epstein
Täby BwK
C Klass
Söndagen den 14 maj 15:00
Niklas Norin
BK Lindarna
C Klass
Söndagen den 14 maj 12:30
Niklas Nyström
Norsborgs AIK
D Klass
Söndagen den 14 maj 11:15
Nils Rockberg
Täby BwK
B Klass
Söndagen den 14 maj 15:00
Patrik Ingö
Täby BwK
C Klass
Söndagen den 14 maj 15:00
Patrik Nygren
BK Bus
C Klass
Söndagen den 14 maj 16:15
Rickard Blomdahl
Norsborgs AIK
B Klass
Söndagen den 14 maj 11:15
Robert Henriques
Täby BwK
B Klass
Söndagen den 14 maj 13:45
Rolf Hedler
BK Lindarna
E Klass
Söndagen den 14 maj 12:30
Rori Mäkipää-Funck
BK Kristallen
D Klass
Söndagen den 14 maj 10:00
Samuel Karlsson
BK Kristallen
C Klass
Söndagen den 14 maj 10:00
Sara Torngren
Täby BwK
C Klass
Söndagen den 14 maj 15:00
Sari Nurmi
Norsborgs AIK
E Klass
Söndagen den 14 maj 11:15
Sebastian Falk
BK Bus
D Klass
Söndagen den 14 maj 16:15
Simon Bernhardsson
Täby BwK
D Klass
Söndagen den 14 maj 15:00
Stefan Hellman
BK Bus
A Klass
Söndagen den 14 maj 16:15
Stefan Lundstedt
BK Kristallen
A Klass
Söndagen den 14 maj 10:00
Stefan Westerdahl
Norsborgs AIK
C Klass
Söndagen den 14 maj 11:15
Susanne Englund
BK Lindarna
C Klass
Söndagen den 14 maj 12:30
Susanne Karlsson
BK Bus
B Klass
Söndagen den 14 maj 16:15
Therese Liljeholm
BK Lindarna
D Klass
Söndagen den 14 maj 12:30
Therese Persson
BK Kristallen
D Klass
Söndagen den 14 maj 10:00
Thomas Berglin
Täby BwK
C Klass
Söndagen den 14 maj 15:00
Tim Scheelcke
BK Lindarna
D Klass
Söndagen den 14 maj 12:30
Tommy Lindström
BK Lindarna
A Klass
Söndagen den 14 maj 12:30
Tony Jubel
Norsborgs AIK
E Klass
Söndagen den 14 maj 11:15
Torbjörn Nikolaisen
Täby BwK
C Klass
Söndagen den 14 maj 15:00
Yonathan Araya Nässel
Täby BwK
B Klass
Söndagen den 14 maj 15:00
Åsa Jacobsson
Norsborgs AIK
C Klass
Söndagen den 14 maj 11:15
TOTALT: 99 SPELARE